Radosti v Radostíně

24. února 2008 v 13:12 |  Dovolená
Ozdravovna se nachází v malebné krajině, v bezprostřední blízkosti zámku Sychrov. Okolí je naprosto ideální pro klidné procházky nebo třeba výlety na kole. V blízkosti je mnoho zajímavých turistických cílů, jako například Český ráj.
"Tohle místo je pro maminky s dětmi jako stvořené" říká Soňa Korfová, ředitelka zdejší ozdravovny. "Naše zařízení nabízí řadu aktivit, pořádáme například ozdravné pobyty dětí, rekondiční a relaxační pobyty pro ženy a muže, tábory pro děti v době školních prázdnin a také pobyty pro maminky s dětmi."

Pro ně je během pobytu připraven odpočinkový program, do kterého jsou zařazena mimo jiné různá relaxační cvičení (v přírodě nebo cvičebně), péče o tělo, malování nebo tanec, besedy na téma mateřská dovolená, zdraví, zdravá výživa a životní styl, a také praktická část, při které si maminky osvojí recepty ze surovin jako např. jáhly, pohanka, kukuřice nebo špalda.
V žádném případě se v ozdravovně nebudou nudit ani děti. Pro ně je v ozdravovně vymezen prostor, ve kterém budou určitě spokojené. Čeká je nejen vlídný tým, ale také spousta her a nejrůznějších aktivit.

Sychrov najdete na trase mezi Libercem a Turnovem. Místo je snadno dostupné vlakem i autem. Program pro maminky začíná vždy v pondělí v 17:00 hodin a končí ve čtvrtek v 11:00 hodin. Termín, kdy byste ráda ozdravovnu navštívila, je třeba dopředu telefonicky rezervovat.
Dospělá osoba za třídenní pobyt zaplatí 2350 Kč, dítě (2-6 let) 620 Kč, další ratolest (2-6 let) pak už jen 480 Kč. Děti do dvou let zde mají pobyt zdarma. V ceně je zahrnuto ubytování, hlídání dětí v době maminčiných aktivit a celodenní strava, která je směrována především ke zdravé výživě. Máte-li zájem o saunu nebo masáž, záleží jen na vás.
KONTAKT:
Ozdravovna Radostín, Radostín 10, Sychrov
tel: 485 146 057, 739 462 059, e-mail: ozdravovna.radostin@centrum.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.